×
  Hemen Ara   Whatsapp
Küçükçekmece Elektrikçi Ustası
Küçükçekmece Elektrikçi firması olarak 1999 yılından bu yana elektrik sektöründe kurumsal olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Küçükçekmece tüm semt mahallesine hizmetimiz vardır. 30 dakikada yanınızdayız. Fiyatlarımız oldukca uygundur, ismimizi Alo maliye hattını  arayarak sorgulayabilirsiniz.

YAPTIĞIMIZ TÜM İŞLER  3 YIL GARANTİLİDİR 
İnternet üzeri çalışan en eski ve köklü firmayız. Huzurla gözünüz arkada kalmadan bizi tercih ediniz. Asla kaçmadık her müşterimizi kendi ailemiz gibi koruyor ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizleri Tercih Eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.
Küçükçekmecede Elektrikçi firmamız sektörün öncü firmaları arasında yer almakta olup geçmişten günümüze kadar vermiş olduğu başarılı hizmetler sayesinde sektörün ender firmalarının başında yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra sektörün en tecrübeli firmalarından bir tanesi olan Küçükçekmece elektrikçi firmamız, geçmişten günümüze kadar edindiği tecrübeleri günümüzde gururla sunmaktadır. Küçükçekmece elektrikçi firmamızla iletişime geçerek 7/24 kesintisiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


UNUTMAYINIZ BİR SİSTEM KURMAK HAYAT KURTARIR

YANGIN SİSTEMLERİ
ALARM SİSTEMLERİ
GAZ DEDEKTÖRLERİ
UYDU CIHAZ KURULUM
GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ
TELEFON ARIZALARINIZ
İNTERNET ARIZALARINIZ
TADİLAT VE DEKOR AYDINLATMALAR
İNŞAAT
PANOLAMA
HIDRAFOR SİSTEMLERİ
KABLOLAMA
ARIZA OFİS AYDINLATMA
OFİS ELEKTRİK SİSTEMLERİ
PANO KURULUM
KOMPAZE PANO KURULUMU
OTOMASYON SİSTEMLERİ
PANO KURULUM
TOPRAKLAMA HAT ÇEKİMİ
PARATONEL KURULUM
KABLOLAMA TAVA KURULUM
Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın hemen sizi arayalım !
İstanbul'un Her Noktasında Bulunan Ekiplerimiz İle
En Kısa Sürede Adresinizdeyiz...
Evinizde veya işyerinizde oluşan elektrik arızaları ya da yapılması gereken montaj, kurulum gibi tüm elektrik işlemleriniz için bizi haftanın 7 günü, her saati çekinmeden arayabilirsiniz. Bizimle irtibata geçtiğiniz an size en yakın uzman ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.
Logo
İstanbul`un her yerine 7/24 Elektrikçi hizmeti vermekte olan firmamızı, her an , tüm elektrik işleriniz için arayabilirsiniz.
Ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde bulunduğunuz yere intikal edecektir.
Sosyal Medya’da paylaşımlarımızı takip edin !
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör