HEMEN ARA
×
  Hemen Ara   Whatsapp
İkitellide Elektrikçi
İkitelli Elektrikçi firmamız, on sekiz yılı aşkın bir süredir sektörün içerisinde bulunuyor. Aktif olarak hizmetlerini sürdüren firmamız, kurumsal bir firma kimliğine sahiptir. Yıllardır pek çok hizmet sunmuş olan firmamız, geçmişten günümüze kadar birçok tecrübe ve deneyim elde etmiştir. Daha iyi hizmetler sunabilmek adına çalışmalarını devam ettiren İkitelli elektrikçi firmamız, sizlere en iyi şekilde hizmet sunacaktır. Çalışma azminden kesinlikle ödün vermeyen firmamız, düzenli ve sistemli bir ortam içerisinde hizmetlerini sürdürmektedir.

İkitellide Elektrikçi firması olarak hizmetlerimizi sürdürmekte olup 7/24 kesintisiz hizmetlerimiz ile her türlü elektrik arızalarını giderecek potansiyele sahip bir firmayız. Sektörün öncü firmaları arasında yer alan İkitellide elektrikçi firmamız, profesyonel elektrik hizmeti sunmaktadır. Kalite ve güvenden ödün vermemeksizin en iyi şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız, alanında profesyonel çalışanları ile sizlere son derece kaliteli ve güvenli bir hizmet deneyimi yaşatacaktır.

UNUTMAYINIZ BİR SİSTEM KURMAK HAYAT KURTARIR

YANGIN SİSTEMLERİ
ALARM SİSTEMLERİ
GAZ DEDEKTÖRLERİ
UYDU CIHAZ KURULUM
GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ
TELEFON ARIZALARINIZ
İNTERNET ARIZALARINIZ
TADİLAT VE DEKOR AYDINLATMALAR
İNŞAAT
PANOLAMA
HIDRAFOR SİSTEMLERİ
KABLOLAMA
ARIZA OFİS AYDINLATMA
OFİS ELEKTRİK SİSTEMLERİ
PANO KURULUM
KOMPAZE PANO KURULUMU
OTOMASYON SİSTEMLERİ
PANO KURULUM
TOPRAKLAMA HAT ÇEKİMİ
PARATONEL KURULUM
KABLOLAMA TAVA KURULUM
Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın hemen sizi arayalım !
İstanbul'un Her Noktasında Bulunan Ekiplerimiz İle
En Kısa Sürede Adresinizdeyiz...
Evinizde veya işyerinizde oluşan elektrik arızaları ya da yapılması gereken montaj, kurulum gibi tüm elektrik işlemleriniz için bizi haftanın 7 günü, her saati çekinmeden arayabilirsiniz. Bizimle irtibata geçtiğiniz an size en yakın uzman ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.
Logo
İstanbul`un her yerine 7/24 Elektrikçi hizmeti vermekte olan firmamızı, her an , tüm elektrik işleriniz için arayabilirsiniz.
Ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde bulunduğunuz yere intikal edecektir.
Sosyal Medya’da paylaşımlarımızı takip edin !
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör